2008 yılında kurulan firmamız geçmişten gelen yedek parça sektöründeki bilgi ve tecrübe ile birlikte, 2022 yılı itibarı ile e-ticaret iş koluna geçiş yapmış bulunmaktadır.

E-ticaret sektöründe de geçmişten günümüze gelen kalitemizi ve müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Başlıca Erkunt, Tümosan, Başak, Massey Ferguson ve Steyr-Ford parçalarının yanı sıra bilimum Traktör Yedek Parçasını sitemizde bulabilir ve kolayca alabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

HSKpart 2008 ve öncesi ticari alandaki geçmişini, kaliteli hizmetle pekiştirilerek, yeni yönetim, yeni operasyon ekibi ve kurumsal sürdürülebilirlik kimliğiyle gün ve gün büyütüyor.
Müşterilerimizin aldığı servis kalitesini yükseltebilmek, daha başarılı hizmet sunabilmek ve teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları müşterilerimize sunabilmek, iş modelimizin temel dayanağı konumundadır. Bu süreçte daha müşteri odaklı çalışmak için, etik kurallara bağlı ve disiplinli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ekonomik, mevsimsel ve sektörel gelişmeler ülke dinamiğimizin sürekli değişkenlik halinde olmasına karşın, HSKpart  15 yıllık iş tecrübesi, ürün ve marka çeşitliliği ve tecrübeli ekibiyle krizlerden en az zararla atlatmayı ve kısa zamanda etkin önlemlerle atlatmayı biliyor. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte, dijitalizasyon ve yurt içi ve yurt dışı pazarlama yatırımlarını global iş ortakları seviyesinde yapmaktadır. Firmamız Global traktör yedek parça sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerine en kaliteli malı en rekabetçi fiyattan ve en iyi servis ile uzun ömürlü bir iş ortaklığı anlayışıyla sunmaktadır.

Sektörde her firma hizmet noktasında bir şeyler sunabilir, ancak HSKpart olarak en önemli farkımız, 15 yıldır güvenilir ticaret ortağınızız.

HSKpart olarak, uzman ekibimiz ile birlikte yedek parça üzerine her türlü soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Close Sepetim
Close Beğenilen Ürünler
Close Önceden Görüntülenenler
Close
Close
Kategoriler